Start » Regulamin wpisów

Regulamin wpisów

Właścicielem serwisu internetowego dla-dzieci.do-ogrodu.info zwanym dalej podserwisem jest firma EasyPet Artur Ligięza ul. Leśna 131, 05-083 Wyględy, NIP 118-014-88-50, REGON 015106770. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta gminy Leszno pod numerem 1657. Adres do korespondencji: EasyPet, ul. Leśna 131, 05-083 Wyględy.

Wpis podstawowy Standard:

Dla firm oferujemy dwa rodzaje wpisów do bazy dostawców i wykonawców. Pierwszym jest wpis podstawowy do bazy dostawców danego podserwisu w cenie 39,00 zł netto (brutto 47,58 zł). Informacje przy nim zawarte to nazwa firmy, adres, telefon oraz adres strony internetowej z odnośnikiem (odnośnik z atrybutem nofollow nie wpływający na pozycjonowanie Państwa strony). W ramach wpisu podstawowego możesz zamieścić dodatkowy opis firmy do 500 znaków. W wybranych dniach oferujemy również zamieszczenie BEZPŁATNEGO wpisu podstawowego PROMO na okres 3 m-cy – sprawdzaj wiadomości na naszym serwisie !

Wpis rozszerzony Premium:

Poza wyżej wymienionymi informacjami obejmuje również adres strony z odnośnikiem pozycjonującym, możliwość umieszczenia nawet 5 zdjęć, szeroki opis (do 1500 znaków) oraz możliwość umieszczenia bannera. Cena wpisu rozszerzonego to 79 zł netto za cały rok (brutto 96,38 zł). Wpisy rozszerzone są dodatkowo promowane i prezentowane na głównej stronie serwisu którego dotyczą w prawej kolumnie w sekcji „W bazie” do czasu pojawienia się wpisów innych dostawców). Po upływie w/w okresu, istnieje możliwość przedłużenia abonamentu na wpis rozszerzony. W przeciwnym wypadku informacje dodatkowe mogą zastać usunięte.

Opłatę za wpis podstawowy (47,58 zł) lub wpis rozszerzony (96,38 zł) można dokonać poprzez przelew na rachunek bankowy nr:

EasyPet Artur Ligięza

05-083 Wyględy, ul. Leśna 131

Bank MultiBank: 59 1140 2017 0000 4402 0828 9110

W tytule przelewu należy wpisać nazwę firmy oraz tytuł jednej z wybranych kategorii (narzędzia.do-ogrodu.info, nawadnianie.do-ogrodu.info, oczko-wodne.do-ogrodu.info, kostka-brukowa.do-ogrodu.info, oswietlenie.do-ogrodu.info, meble.do-ogrodu.info, dla-dzieci.do-ogrodu.info, altana.do-ogrodu.info, kosiarki.do-ogrodu.info, rośliny.do-ogrodu.info) i rodzaj wpisu Premium lub Standard.

Warunki dodawania wpisów:

Przy wypełnianiu opisu strony nie należy wpisywać żadnych odnośników do stron oraz treści obraźliwych i powszechnie uznanych za wulgarne. Zastrzegamy sobie możliwość dowolnego edytowania oraz usuwania wpisów.

Wpisy będą widoczne na stronach portalu i w bazach danych w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty i poddania wpisu moderacji w celu umieszczenia na stronie.

Można publikować wyłącznie unikalne treści i zdjęcia wyłącznie swojego autorstwa.

Opłata za wpis dotyczy jednorazowego wpisu na okres 12 m-cy do jednej bazy dostawców w danym podserwisie do-ogrodu.info. Jeśli chcesz dodać swój wpis do kolejnych baz w innych podserwisach portalu musisz pomnożyć odpowiednio kwotę jednostkową za wpis przez ilość podserwisów w których chcesz być widocznym w bazie dostawców.

Wpisy mogą być umieszczane wyłącznie przez firmy, których dotyczą.

Jedna firma może dokonać tylko jednego wpisu do bazy dostawców w danym podserwisie.

Dodając wpis do bazy akceptujesz fakt, że inni użytkownicy portalu mogą komentować Twój wpis do bazy dostawców.

Korzystanie z serwisu dla-dzieci.do-ogrodu.info oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Firma EasyPet wystawia paragony lub faktury VAT na wszystkie sprzedawane towary (tu: dodawanie wpisów do bazy dostawców, ogłoszenia reklamowe na stronach). Chęć otrzymania faktury należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia przy jego składaniu lub informując nas o tym mailowo (podając datę wpłaty, dane firmy i NIP) na adres wpisy@do-ogrodu.info w ciągu 2 dni roboczych od daty dokonania wpłaty na nasz rachunek bankowy.

Komentarze są niedostępne.