Start » Dla dzieci

Przydomowy plac zabaw

29 września 2010 0 Komentarzy

Posiadając duży ogród możemy stworzyć wspaniałe miejsce do zabawa dla naszych dzieci. Musimy przede wszystkim pamiętać, by to miejsce było bezpieczne. Dlatego warto zagospodarować kawałek przestrzeni, z której mamy dobry widok z okna, by móc doglądać nasze bawiące się pociechy.

Co umieścić w takim placu zabaw? Niezastąpiona na pewno będzie huśtawka, która służyć będzie przez wiele lat. Kolejki do zjeżdżalni przy miejskich placach zabawa mówią same za siebie, a mianowicie to, że zjeżdżalnia jest uwielbiana przez wszystkie dzieci. Czyli jest to kolejny element, w który warto zainwestować.

Co jeszcze? Wszelkiego rodzaju karuzele. Gotowe projekty takiej małej infrastruktury można zobaczyć na stronie producentów i wybrać taki projekt, który spodoba się najbardziej Twoim dzieciom. Producenci elementów do placów zabaw oferują także usługi projektowania dla indywidualnych potrzeb. Więc możesz także wraz z dziećmi zaprojektować ich wymarzony plac zabaw!

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.